Ortaklar Aydınlatma olarak 2014 yılında Pendik'te üretim yaparak çıktığımız aydınlatma yolculuğunda çalışanlarımızın emekleri , tedarikçilerimizin desteği ve siz müşterilerimizin yoğun ilgisi ile birlikte zamanla gelişerek sektörün öncü firmalarından biri haline geldik. Gelmiş olduğumuz bu noktayı işimize olan sadakatimiz ve sektördeki yeniliklere açık olmamıza borçluyuz. Aydınlatma sektörünün önemli bir ayağını oluşturan kalite ve hızlı hizmet ilkelerine sürekli bağlı kalarak dekoratif ve özel üretim sektöründe çıtayı daha da yukarı çıkardık.

         Ortaklar Aydınlatma olarak her zaman daha iyiyi yakalamak, müşterilerimizin isteklerine daha hızlı cevap vermek, dolayısıyla memnuniyeti daha da arttırarak ofisleriniz ve yaşam alanlarınızda dekoratif ve uzun ömürlü bir aydınlatma ile göze hitap ederek sektörde iyi bir yer edinmek amacındayız.

            Bu vesile ile bizi tercih eden başta siz müşterilerimize, tedarikçilerimize ve tüm çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz.

 

LUCETURCA

Şimdi ki hedefimiz ise sizler için alışverişi daha keyifli ve kolay bir hale getirmek.

Bu hedef doğrultusunda LUCETURCA markamız ile kullanıcı deneyimini ön planda tutarak hazırlamış olduğumuz e-ticaret sitemiz ile hizmetinizdeyiz.